Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/medikolegal/apsa.com.tr/tr/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2854

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/medikolegal/apsa.com.tr/tr/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/medikolegal/apsa.com.tr/tr/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/medikolegal/apsa.com.tr/tr/wp-content/plugins/unyson/framework/core/components/extensions/manager/class--fw-extensions-manager.php on line 3682
Kurumsal – Apsa Mermer

Kurumsal

Kalite Politikası

APSA MERMER SAN. TİC. LTD. ŞTİ olarak; topluma, çevreye, müşteriye, kaliteye ve çalışanımıza olan duyarlılığımız ile tüm faaliyetlerimizde yoğun ilgi ve alakamız ile devam etmekteyiz.

Üretim hedefleri doğrultusunda, çevreye en uyumlu malzeme ve teknolojiyi kullanmak, kaynaklarımızı en az fire oluşturacak şekilde kullanarak, milli servet kaybını ve kaynakların bilinçsizce tüketimini önlemek, İş ve İşçi sağlığı açısından işlerin güvenli ve emniyetli şekilde gerçekleştirilmesini şirket prensibi olarak kabul ediyoruz.

Misyon

Doğaltaş üretim, pazarlama ve ihracatının ülke ekonomisine verdiği katkıyı dikkate alan firmamız, bu alanda sürekliliği sağlama, yeni çalışma alanlarının açılmasına katkı vermek amacıyla farklı seçenekler içinde en iyisini sunmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Vizyon

Güven ve Kaliteyi ilke edinen firmamız; yatırımlarını sistematik olarak daima yenileyerek ve alanında ilerleyerek bölgesine ve sektöre katkıda bulunmaktadır.

İnsan Faktörünü öne çıkaran Firmamız, bölge insanı ve Ülke ekonomisinin çıkarları doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Uygulama ve Fabrika Üretiminde çağdaş çizgiyi yakalamak, kaliteli üretim yapmak Firmamızın temel felsefesinin oluşturmaktadır.